BAŞKENTTE YILDIZLAR GEÇİDİ: MELİKE ŞAHİN BAŞKENTLİLERİ COŞTURDU

ABB, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yılında birbirinden ünlü sanatçıları Başkentlilerle buluşturmaya devam ediyor. Zeynep Bastık ve Koray Avcı’dan sonra sevilen sanatçı Melike Şahin’in açık havada düzenlenen konserine on binlerce Başkentli katıldı. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda ise Athena grubu Gençlik Parkı’nda muhteşem bir konser verecek. 

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yılı kutlamaları kapsamında renkli konserlere ev sahipliği yapıyor.

 

“Zafer Haftası” kapsamında Başkentlileri ünlü sanatçılarla buluşturan Büyükşehir Belediyesi, Zeynep Bastık ve Koray Avcı’dan sonra Melike Şahin’i Başkentli sevenleriyle buluşturdu. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda ise Athena grubu Gençlik Parkı’nda muhteşem bir konser verecek. 

 

 

VEDAT DALOKAY PARKI’NDA OTURACAK YER KALMADI

Başkentlileri Zafer Haftası boyunca her gün ünlü isimlerle buluşturan Büyükşehir Belediyesi, Vedat Dalokay Parkı’nda Melike Şahin konserine ev sahipliği yaptı.

 

Konserin gerçekleştirileceği havuzun tribünlerini saatler öncesinde dolduran on binlerce Başkentli, büyük coşkuyla sanatçının şarkılarına eşlik etti. Bayramı erken kutladıklarını ifade eden Şahin, “Bizi bu çok güzel etkinlikle buluşturdukları için Başkentimizin Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederiz” dedi.

 

 

BAŞKENTLİLER AÇIK HAVA KONSERLERİNİ ÇOK SEVDİ 

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı organizasyonunda Başkentin park ve rekreasyon alanlarında açık havada gerçekleştirilen konserlere başta gençler olmak üzere 7’den 70’e Başkentliler yoğun ilgi gösteriyor.

 

Ünlü sanatçının şarkılarına eşlik eden ve gönüllerince eğlenen Başkentliler, düşüncelerini şu sözlerle ifade ettiler:  

 

– Sevdenur Emirci: “Buraya Melike Şahin’i izlemeye geldim. Onun büyük bir hayranıyım. Bize bu fırsatı sunan Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Mansur Yavaş’a çok teşekkür ederim.”

 

– Ahmet Beştaş: “Melike Şahini beğenerek dinliyorum. Şimdi de canlı görmek nasip oldu. Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyoruz. Tüm Türkiye’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.”

 

– Beyzanur Kalkan: “KPSS’ye çalışıyoruz. Konser olduğunu duyduk ve bize de moral, motivasyon olur diye buraya geldik. Teşekkür ediyoruz Büyükşehir Belediyesine böyle etkinlikler düzenlediği için.” 

 

– Canan Bağcı: “Mutluyuz, heyecanlıyız… Bu etkinlikleri düzenlediği için Mansur Başkana teşekkür ediyoruz.” 

 

– Cansu Bağcı: “Sevdiğimiz sanatçılar geliyor. Mansur Başkana teşekkür ediyorum.”

 

– Ömer Özdemir: “Buraya Gölbaşı’ndan geldim. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş’a teşekkür ediyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu