Ayyıldız’ın Ramazan Bayramı mesajı

Ayyıldız’ın Ramazan Bayramı mesajı

“Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha tamamlayarak; birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, paylaşma ve dayanışmaya vesile olmasını umduğumuz Ramazan Bayramı’na huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Bayram sevincini herkesin yaşaması, güzelliklerin paylaşılması için bu bayramda da Emniyet Teşkilatı olarak gereken tedbirleri aldık.

Bayram münasebetiyle yola çıkacak olan vatandaşlarımızın trafik kurallarına uyarak gidecekleri yerlere sağlıkla ulaşmaları, sevdikleri ile birlikte huzurlu bir bayram geçirmeleri en büyük temennimizdir.

Bu hususta tüm sürücülerimizden; dikkatli olmaları, kendilerinin ve sevdiklerinin hayatlarını riske atmamaları ve emniyet görevlilerimizin uyarı ve yönlendirmelerine harfiyen riayet etmelerini özellikle istirham ediyoruz.

Bu vesileyle devletimizin bekası, milletimizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi ve ebediyete irtihal eden gazilerimizi rahmetle yad ediyor, yaşayan gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyor, Ramazan Bayramı’nın Ülkemiz başta olmak üzere İslam Âlemine ve bütün insanlığa hayırlar getirmesi temennisiyle aziz milletimizin bayramını kutluyorum.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu