ATO’DAN ÜYELERİNE BÜYÜK DESTEK

-ATO KORONAVİRÜS RİSKİ NEDENİYLE ZOR GÜNLER YAŞAYAN ÜYELERİNE KAYIT SURETİ VE İHALE DURUM BELGESİ İLE BU BELGELERİN İNGİLİZCELERİNİ İNTERNET ÜZERİNDEN ÜCRETSİZ VERİYOR.

 

 

ATO BAŞKANI BARAN, “BU DÖNEMİN EN AZ ZARARLA ATLATILMASI İÇİN ÜYELERİMİZİN YANINDAYIZ”

 

 

21 MART 2020- Ankara Ticaret Odası (ATO) yeni tip koronavirüs riski nedeniyle zor günler yaşayan üyelerini desteklemek için internet üzerinden hazırladığı belgeleri ücretsiz vermeye başladı.  

 

 

ATO’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Ankara Ticaret Odası, reel sektörün tüm dünyayı etkileyen ve ekonomik durgunluk riskiyle karşı karşıya bırakan yeni tip koronavirüs riski sürecinde, üyelerini desteklemek için yürüttüğü çalışmalara bir yenisini ekledi. ATO üyelerinin https://www.atonet.org.tr/eatogiris adresinden alacakları Kayıt Sureti ve İhale Durum Belgesi ile bu belgelerin İngilizcelerini ücretsiz vermeye başladı.

 

 

-“ATO OLARAK ÜYELERİMİZİN YANINDAYIZ”-
Konuyla ilgili değerlendirme yapan ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, ATO olarak yeni tip koronavirüs salgını riskiyle mücadele sürecinde hem üyelerini desteklemek hem ATO hizmet binasına gelmeden bu hizmetleri almalarını sağlamak amacıyla internet üzerinden alınan belgeleri ücretsiz verme kararı aldıklarını söyledi.

 

 

ATO’nun çalışmalarının odak noktasının 157 bin üyesi olduğunu kaydeden Baran, “Tüm dünya koronavirüs nedeniyle zor günler yaşıyor ve bu sürecin ekonomik sonuçları olacağı muhakkak. ATO olarak üyelerimizi desteklemek ve bu sürecin en az zararla atlatılmasına katkı sağlamak için uygulamaya koyduğumuz tedbirlere bir yenisini daha ekledik ve elektronik belgeleri ücretsiz verme kararı aldık. Hepimizin morale ihtiyacı var. Birlik ve beraberlik içinde olmanın önemi bir kat daha arttı. Ankara Ticaret Odası olarak, geçmişte olduğu gibi bugün de üyelerimizin yanındayız.” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu