Ankara Kent Konseyi Ev Sahipliğinde TEV Yürütme Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Ankara Kent Konseyi Ev Sahipliğinde TEV Yürütme Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Zeynep Sude YEŞİL/ANKARA

Gerçekleştirilen toplantıya; TEV Şube Yürütme Kurulu Başkanı Yasemin Türkoğlu, TEV Yürütme Kurulu Üyeleri, TEV Genel Müdürü, TEV Mali ve İdari İşler Grup Müdürü, TEV Kaynak Geliştirme Grup Müdürü, TEV Kamu İlişkileri ve Yurtlar Koordinatörü, TEV Kurumsal İletişim Müdürü, TEV Yönetim Kurulu, TEV Hukuk Müşaviri katıldı. Ayrıca Türkiye Kent Konseyleri Birliği ve Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz düzenlenen toplantıya katılım gösterdi.

Gerçekleştirilen Yürütme Kurulu Toplantısı’nda; 1-9 Haziran’da Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) ile imzalanan ve başarılı ancak maddi durumu yetersiz öğrencilere burs olanağı tanıyan “Okutan Ankara” projesinin esasları görüşüldü.

TEV Öğrencilere Dokunmaya Devam Ediyor

Yürütme Kurulu Toplantısı’nda, depremzede öğrencilere yapılacak yardım konusunda nasıl bir yol izleneceği değerlendirildi. Çeşitli kurumlarla iş birliği yaparak çok sayıda öğrenciye burs ve staj imkanı sunan TEV; 2 bin 573 bursiyere 3 milyon lira ek burs, 1300 öğrenciye 2 milyon lira destek, 1360 öğrenciye 4 aylık süre için 1325 lira burs ve 1100 bursiyere bilgisayar verileceğini açıklandı.

Ayrıca toplantıda kurumsal sosyal sorumluluk projeleri değerlendirilirken TEV’in kaynak geliştirme politikaları da ele alındı.

Paydaş Etkinlik Planlaması

Toplantıda, bursiyerlerin Başkent’te düzenlemek istedikleri etkinliğin, Cumhuriyet’in 100. yılı etkinlikleri ile ortak bir paydada buluşması amacıyla planlama yapıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu