ANKARA KENT KONSEYİ BAŞKANI HALİL İBRAHİM YILMAZ’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Ankara Kent Konseyi (AKK) Yürütme Kurulu Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, yayımladığı Kurban Bayramı mesajında önemli değerlendirmelerde bulundu.

 

 

Kurban Bayramının birliğe, beraberliğe ve tüm insanlığın pandemiden kurtuluşuna vesile olmasını dileyen Yılmaz, “Koronavirüs bize birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın ne kadar kıymetli olduğunu öğretti. Bu bayram fiziksel mesafeyi koruyarak değerlerimize sarılmanın, şifa ve selametin başlangıcı, salgın hastalığın sonu olsun” dedi.

 

 

“Bereketin sırrı paylaşmaktan ve dayanışmaktan geçer. En büyük gücümüz bu manevi değerlerimize sahip çıkmaktır” diyen AKK Başkanı Yılmaz, bayramların insani duyguları öne çıkaran en özel günler olduğunu ifade etti.

 

 

Tüm dünyanın el ele vererek koronavirüsle mücadele ettiği bu günlerde, Ankara Kent Konseyi olarak 500’e yakın gönüllü bileşeni ve #iyilikbulaşıcıolsun mottosu ile çalışmalar yapıldığını belirten Başkan Yılmaz, “Bayram sonrası, yine maksimum tedbirler alacağımız, fiziksel mesafemizi koruyacağımız ve sağlık konusunda her zamankinden çok daha fazla dikkatli olacağımız bir süreçte yine hep birlikte çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz” diyerek, Ankara Kent Konseyi’nin bayramdan sonra yoğun bir gündemle çalışacağını sözlerine ekledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu