Ankara Büyükşehir Belediyesi Zafer Haftasını Coşkuyla Kutlayacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi Zafer Haftasını Coşkuyla Kutlayacak

ANKARA – BHA

Ankara Büyükşehir Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın yıl dönümünde Başkentlilere özel bir kutlama programı hazırladı. 27 Ağustos Pazar günü başlayacak olan kutlamalar kapsamında, sevilen sanatçı ve gruplar Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Park’ında hayranlarıyla buluşurken, Başkentlilere de unutulmaz bir Zafer Haftası yaşatacak.

Kutlamalar Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Parkı’nda

Zafer Haftası kutlamaları Ankara büyükşehir Belediyesi tarafından Başkente kazandırılan Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Parkı’nda gerçekleştirilecek.

Kutlamalar, sevilen alternatif rock müzik grubu Duman’ın 27 Ağustos Pazar günü sahne alacağı konserle başlayacak. 28 Ağustos Pazartesi Yüzyüzeyken Konuşuruz, 29 Ağustos Salı günü ise Lvbel C5 ve Cakal hayranlarıyla buluşacak. Konserler saat 20.30’da başlayacak.

Açılış Töreni Yalın ile Yapılacak

Ata mirasına sahip çıkan Ankara Büyükşehir Belediyesi, Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Parkı’nın 1’inci etabının açılışını da 30 Ağustos’ta gerçekleştirilen törenle gerçekleştirilecek. Açılış töreni ve Büyük Zaferin 101. yıldönümü sevilen sanatçı Yalın’ın verdiği konserle taçlanacak.

Ring Seferleri Düzenlenecek

EGO Genel Müdürlüğü, konserlerin gerçekleşeceği Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Parkı’na ring seferleri düzenleyecek.

Ringler, 16.00-20.30 saatleri arasında Kızılay Zafer Çarşısı önünden konser alanına, 21.30-24.00 saatleri arasında ise konser alanından Kızılay Zafer Çarşısı’na gerçekleşecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu