Ankara Büyükşehir Belediyesi Konserlere Ev Sahipliği Yapıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi Konserlere Ev Sahipliği Yapıyor

ANKARA – BHA

Ankara Büyükşehir Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101’inci yıl dönümünde birbirinden renkli konserlere ev sahipliği yapıyor.

Zafer Haftası kutlamaları kapsamında birbirinden ünlü sanatçılar Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Parkı’nda Ankaralılarla buluşmaya devam ediyor. Duman grubunun konseri ile başlayan hafta Yüzyüzeyken Konuşuruz ile devam etti. Sevilen alternatif müzik grubu kentin dört bir tarafından gelen on binlerce Başkentliyi coşturdu.

Park Resmi Açılış İçin Hazır

Ata mirasına sahip çıkan Ankara Büyükşehir Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın olduğu güne özel bir açılış ve konser planladı. Atatürk Orman Çiftliği arazine kurulan Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Parkı’nın birinci etabı büyük zaferin 101. yıl kutlamaları kapsamında sevilen pop müzik sanatçısı Yalın’ın konseri ile açılacak.

Saat 20.30’da başlayacak Yalın konseri öncesinde ise, Türkiye A Milli Voleybol Takımı’nın CEV Kadınlar Avrupa Şampiyonası kapsamında karşılaşacağı Polonya maçı kurulan dev ekrandan yayınlanacak.

Gençler Keyifli Zaman Geçirdi

Konser alanını dolduran on binlerce Başkentli, duygularını şu sözlerle paylaştı:

Emir Arslan: “Grubu çok seviyorum onun için geldim. Bu konserler için teşekkür ediyorum. Güzel bir etkinlik olacak.”

Melike Altındağ: “Tüm konserlere katıldım. Her birinden ayrı ayrı zevk aldım. Bugün hayran olduğum bir grup sahne aldı, mutluyum.”

Züleyha Dağ: “Bu grubu çok seviyordum. Büyükşehiri’n düzenlediği tüm konserlere katıldım. Ankara’da gençler için etkinlikler çok güzel oluyor. Özellikle ulaşım çok rahat oldu. Kızılay’dan bindik ve direk buraya geldik. Bu yüzden çok teşekkür ediyorum.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu