Haber Detayı
22 Şubat 2020 - Cumartesi 22:48 Bu haber 207 kez okundu
 
Ankara, ArtAnkara sanat şölenine hazırlanıyor
ETKİNLİK Haberi
Ankara, ArtAnkara sanat şölenine hazırlanıyor

Atis Fuarcılık tarafından bu sene 6.’sı düzenlenecek olan ArtAnkara Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı, yönetim, seçici ve danışma kurulları ortak toplantısını 7 Şubat 2020 Cuma akşamı Mövenpick Hotel’de gerçekleştirdi.

Atis Fuarcılık yönetim kurulu başkanı Bilgin Aygül, ArtAnkara’nın kazandığı ivme ve geldiği nokta hakkında bilgiler verdi. Bu seneki ArtAnkara Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı’nın projelerini, katılımcı galerilerini ve planladıkları çalışmaları paylaştı.

14 ülkeden 100’ün üzerinde galeri, müze, üniversite, inisiyatif ve projenin yer alacağı, 1000’in üzerinde sanatçıyı ağırlayacak olan ve 4000’in üzerinde eserin sergilenmesinin beklendiği 6. ArtAnkara Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı’na ilişkin toplantıda, kurullar katılımcı galerileri ve sergilenecek eserleri, organizasyonel süreçleri gözden geçirdi. Çeşitli projeler, çalıştaylar ve söyleşiler ile ilgili görüş alışverişleri yapıldı, bu yılki verilecek ödüller, katılımcı galeriler ve sergilenecek eserler ile ilgili değerlendirmeler yapıldı.

Kaynak: (ATO) - ANKARA TİCARET ODASI Editör: Nihal BARIŞ
Etiketler: Ankara,, ArtAnkara, sanat, şölenine, hazırlanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı