AKK BAŞKANI YILMAZ’DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Ankara Kent Konseyi (AKK) Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, İdlib’den gelen şehit haberlerinin sabahında tüm yurda ateş düştüğünü belirterek, “Milli güvenliği sağlamak için Suriye’de görev yapan Mehmetçiklerimize, Regaip kandili gecesinde yapılan bu alçak saldırıyı esefle kınıyorum.  Şehitlerimize Allah’tan rahmet, milletimize sabır ve başsağlığı diliyorum. Yaralı askerlerimize acil şifa temenni ediyorum” dedi.

 

Yılmaz, Ankara Kent Konseyi olarak 29 Şubat tarihinde 3’üncü Genel Kurulu Programı vesilesiyle planladıkları Klasik Müzik Konserini  iptal ettiklerini belirterek,29 Şubat 2020 de ATO da yapılacak olan Genel Kurulun ise yasal zorunluluktan dolayı şehitlerimize olan hassasiyet ve anıları karşısında hissettiğimiz vakarla  ilan edilen saatte yapılacaktır”dedi.

 

YILMAZ  “Ülkemizi derinden sarsan bu saldırının ardından millet olarak ortak ve güçlü bir duruş sergileyeceğimize yürekten inanıyoruz. Milletimiz, bu hain saldırıların karşısında ordusunun ve devletinin yanında yer alacaktır” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu