ABB POMEM, MSÜ VE BEKÇİLİK HAZIRLIK KURSLARI İÇİN EK KONTENJAN AÇIYOR
Haber
17 Ocak 2022 - Pazartesi 12:18
 
ABB POMEM, MSÜ VE BEKÇİLİK HAZIRLIK KURSLARI İÇİN EK KONTENJAN AÇIYOR
ANKARA Haberi
ABB POMEM, MSÜ VE BEKÇİLİK HAZIRLIK KURSLARI İÇİN EK KONTENJAN AÇIYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM), Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) ve Bekçilik sınavına katılacak adaylara yönelik başlattığı ücretsiz parkur hazırlık kurslarına devam ediyor. Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı, gelen yoğun talep nedeniyle 200 kişilik ek kontenjan açma kararı alırken kursa katılmak isteyen adaylar, 21 Ocak 2022 tarihinden itibaren www.ankara.bel.tr adresi üzerinden başvuru yapabilecek.

 

   

Ankara Büyükşehir Belediyesi, “öğrenci dostu” uygulamalarına her geçen gün bir yenisini ekliyor.

   

 

Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen ücretsiz POMEM (Polis Meslek Eğitim Merkezleri), MSÜ ve Bekçilik fiziki yeterlilik ve spor parkuru hazırlık kursları yoğun ilgi görüyor.

 

 

BAŞVURULAR 21 OCAK’TAN İTİBAREN ONLİNE YAPILABİLECEK

Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı Aile Yaşam Merkezleri Şube Müdürlüğü, gelen yoğun talep nedeniyle Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM), Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) ve Bekçilik sınavlarına hazırlık kursu için ek kontenjan açma kararı aldı.

   

 

Büyükşehir Belediyesi 200 kişi olarak belirlenen ek kontenjan başvurularını, 21 Ocak 2022 tarihinden itibaren online olarak www.ankara.bel.tr adresi üzerinden almaya başlayacak.

   

 

Yeni dönemde Sincan Aile Yaşam Merkezi Kapalı Spor Salonu’nda uzman eğitmenler ve sağlık personeli eşliğinde devam eden Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM), PMYO-Bekçilik-Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) fiziki ve yeterlilik kurslarından 445 aday faydalanıyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı