23 Mart itibariyle kredi dağıtmaya başladık

Sıtkı Taşel/Elazığ – AK Hazar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Özer Macit, Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman’ı ziyaret etti.

AK Hazar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Özer Macit, Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman’ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

MACİT: 23 MART İTİBARİYLE KREDİ DAĞITMAYA BAŞLADIK

15 Şubat tarihinde gerçekleştirdikleri genel kurulun ardından aktif çalışmalara ve esnaflara kredi dağıtmaya başladıklarını anımsatan Macit, “Elazığ’da 4. Kooperatif olarak 23 Mart itibariyle kredi dağıtmaya başladık. Hamd olsun o günden itibaren esnaflarımızın kooperatifimize yoğun ilgisi var. Üye sayımız da her geçen gün artıyor. Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanımız Mitat Ulaş ile birlikte hem çalışmalarımızı anlatmak hem de esnaflarımızın sorunlarını dile getirmek amacıyla Elazığ Valimiz Sayın Dr. Ömer Toraman’ı ziyaret ettik. Göreve geldiği günden itibaren Elazığ’ımızın kalkınması, gelişmesi ve vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için yoğun mesai harcayan değerli Valimize misafirperverliğinden ve bizleri kabullerinden ötürü teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu