ADRENALİN TUTKUNLARI KARTEPE’DE BULUŞUYOR
Haber
22 Haziran 2022 - Çarşamba 06:10
 
ADRENALİN TUTKUNLARI KARTEPE’DE BULUŞUYOR
SPOR Haberi
ADRENALİN TUTKUNLARI KARTEPE’DE BULUŞUYOR

ADRENALİN TUTKUNLARI KARTEPE’DE BULUŞUYOR


Kocaeli Büyükşehir, Kartepe Belediyesi ile Kartepe Off-Road Doğa Sporları Kulübü işbirliğinde düzenlenen “Kartepe Off-Road ve Doğa Şenliği” bu hafta sonu adrenalin tutkunlarını bir araya getirecek.

 

Kocaeli Büyükşehir, Kartepe Belediyesi ile Kartepe Off-Road Doğa Spor Kulübü işbirliğinde düzenlenen “Kartepe Off-Road ve Doğa Şenliği” bu hafta Suadiye Odun Deposu Meydanı’nda gerçekleştirilecek. 25-26 Haziran 2022 tarihleri arasında iki gün düzenlenecek olan şenlikler saat 11.00’de başlayacak.

 

8 KATEGORİDE MÜCADELE EDİLECEK

 

Kartepe Off-Road ve Doğa Şenliği’nde adrenalin tutkunları Erkekler S-1,S-2,S-3,S-4, Bayanlar S-1, S-2, Genel Klasman ve Extrem Kategorisi’nde mücadele edecekler. 8 kategoride yapılan mücadeleler sonunda dereceye girenlere ödülleri verilecek.

 

ADRENALİN ADRESİ KARTEPE

 

Kartepe Off-Road ve Doğa Şenliğinde Motocross, Atv, AirSoft gösterilerinin yanı sıra çocuklar için çocuk oyun grupları, konserler, çeşitli yarışmalar ve Off-Road yarışları ile heyecanlı ve keyifli zaman geçirilecek. Şenlikte katılımcılar için karavan ve çadır alanları hazırlandı. Gecenin ilerleyen saatlerinde kamp ateşi ile adrenalin tutkunları ayrı bir heyecan yaşayacaklar. (Karadeniz Son Havadis)

 
 
Kaynak: (BHA) - BİRLİK HABER AJANSI Editör:
Etiketler: off road, araba yarışı- ralli
Yorumlar
Haber Yazılımı