BAŞKENT'TE CANLI YAYINLARLA SANAT KEYFİ
Haber
22 Eylül 2020 - Salı 09:59 Bu haber 405 kez okundu
 
BAŞKENT'TE CANLI YAYINLARLA SANAT KEYFİ
ETKİNLİK Haberi
BAŞKENT'TE CANLI YAYINLARLA SANAT KEYFİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkent Tiyatroları, pandemi süreci nedeniyle tiyatro oyunlarını, Kent Orkestrası dinletilerini ve Mehter Takımı gösterilerini canlı yayınlarla sanatseverlerle buluşturuyor. Başkent’teki sanatsal etkinlikler her hafta ABB TV ve Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanıyor.

 

  

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkent Tiyatroları, pandemi sürecinde sanatseverleri yalnız bırakmadı.

  

 

 

COVID-19 salgını nedeniyle oyunlarını farklı etkinliklerle Ankaralılarla buluşturan Başkent Tiyatroları, şimdi de her hafta perşembe günleri saat 15.30’da ABB TV ve Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınlarla izleyici karşısına çıkıyor.

 

 

 

HER HAFTA FARKLI BİR OYUN

  

Başkent Tiyatroları sanatçıları geçtiğimiz hafta ünlü Rus yazar Anton Çehov'un “Tütünün Zararları” adlı oyunla seyirci karşısına çıkarken, 24 Eylül perşembe günü aynı yazarın “Bir Evlilik Teklifi” adlı oyununu canlı yayında sahneleyecek.

    

 

 

Sanatı ve sanatçıyı destekleyen projelerle tiyatroseverlerle buluşan Büyükşehir Belediyesi, her hafta farklı oyunlarla izleyicilerin karşısında olmayı sürdürecek.

 

 

 

KENT ORKESTRASI VE MEHTER GÖSTERİLERİ

   

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, Ankaralıların her haftayı sanatla dolu dolu geçirebilmesi için Mehter Takımı gösterileri ile Kent Orkestrası dinletilerini de canlı yayınlarla gerçekleştiriyor.

  

 

 

Her hafta salı günleri saat 13.30'da Mehter Takımı gösterisi, her hafta cuma günleri ise saat 15.00'da Kent Orkestrası dinletisi ABB TV ve Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanıyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkent Tiyatroları, pandemi,Kent Orkestrası,Mehter Takım,sondakika,dakikasın,ankara-son-dakika
Yorumlar
Haber Yazılımı