“BAŞKENT BÜLTENİ”NİN 6’NCI SAYISI ÇIKTI
Haber
07 Mayıs 2021 - Cuma 11:11 Bu haber 557 kez okundu
 
“BAŞKENT BÜLTENİ”NİN 6’NCI SAYISI ÇIKTI
ANKARA Haberi
“BAŞKENT BÜLTENİ”NİN 6’NCI SAYISI ÇIKTI

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan “Başkent Bülteni”nin 6’ncı sayısı çıktı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın hayata geçirdiği projeler başta olmak üzere Ankara’da yürütülen belediye faaliyetlerinin yer aldığı bültene, dijital ortamdan ve Başkent Mobil uygulamasından da ulaşılabiliyor.

 

   

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için başlattığı proje ve çalışmalar başta olmak üzere tüm belediye faaliyetleri şeffaf belediyecilik anlayışıyla hazırlanan “Başkent Bülteni” ile Başkentlilerin bilgisine sunuluyor.

  

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan ‘Başkent Bülteni’nin 6’ncı sayısı da yayımlandı.

 

 

HER AY YENİ BİR SAYI

Başkent Bülteni, pandemi sürecinde vatandaşların ev ve iş yerlerinden rahatlıkla takip edebilmeleri için dijital ortamda da okuyuculara sunuluyor.

   

EGO otobüsleri, Metro istasyonları ile Büyükşehir Belediyesi hizmet binalarında oluşturulan stantların dışında Başkent Mobil uygulamasından ve Büyükşehir Belediyesinin web sitesinden online olarak okunabilen aylık bülten ücretsiz olarak vatandaşlara ulaştırılıyor.

   

Tam kapanma sürecinde de zengin içeriğe sahip altıncı sayıyı okumak isteyen vatandaşlar, https://www.ankara.bel.tr/bulten/2021/06.pdf linki üzerinden bülteni indirerek inceleyebilir.

 

Kaynak: (ABB) - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Editör:
Etiketler: Ankara Büyükşehir Belediyesi,Başkent Bülteni,Mansur Yavaş, sondakika,dakikasın,ankara-son-dakika
Yorumlar
Haber Yazılımı