ASTOP’TAN ANKARA KENT KONSEYİ’NE “ÜSTÜN HİZMET VE BAŞARI BERATI”
Haber
05 Aralık 2021 - Pazar 21:35
 
ASTOP’TAN ANKARA KENT KONSEYİ’NE “ÜSTÜN HİZMET VE BAŞARI BERATI”
22 Sivil Toplum Kuruluşu’nun bir araya gelmesi ile oluşan Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu’nun (ASTOP) 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü'nde düzenlediği "Üstün Hizmet ve Başarı Ödülleri" töreni, Ankara Ticaret Odası Meclis Salonu'nda yapıldı. Ankara Kent Konseyi’ni temsilen, ödülü Yürütme Kurulu Üyesi Cevriye Kaya, Turizmciler Derneği Başkanı Faruk Elmalı’nın elinden aldı.
KENT KONSEYİ Haberi
ASTOP’TAN  ANKARA KENT KONSEYİ’NE “ÜSTÜN HİZMET VE BAŞARI BERATI”

ASTOP’TAN  ANKARA KENT KONSEYİ’NE “ÜSTÜN HİZMET VE BAŞARI BERATI”

 

22 Sivil Toplum Kuruluşu’nun bir araya gelmesi ile oluşan Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu’nun (ASTOP) 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü'nde düzenlediği "Üstün Hizmet ve Başarı Ödülleri" töreni, Ankara Ticaret Odası Meclis Salonu'nda yapıldı. Ankara Kent Konseyi (AKK) Yürütme Kurulu Üyeleri Eda Ersoy Tombakoğlu, Cevriye Kaya, Obahan Obaoğlu, Süleyman Basa, Savaş Zafer Şahin ve Yürütme Kurulu Başkanı Halil İbrahim Yılmaz ödül törenine katılım gösterdi. Ankara Kent Konseyi’ni temsilen, ödülü Yürütme Kurulu Üyesi Cevriye Kaya, Turizmciler Derneği Başkanı Faruk Elmalı’nın elinden aldı. 

 

AKK YK ÜYESİ CEVRİYE KAYA, KADINLARA SEÇME VE SEÇİLME HAKKI VERİLİŞİNİN 87. YILDÖNÜMÜNE DİKKAT ÇEKTİ

 

“ÜSTÜN HİZMET VE BAŞARI BERATI”nı, Ankara Kent Konseyi’ni temsilen alan Yürütme Kurulu Üyesi Cevriye Kaya, gerçekleştirdiği teşekkür konuşmasında “Ankara Kent Konseyi 30 Çalışma Grubu, 5 Meclisi ve 4000’i aşkın gönüllüsü ile başkentimiz için her konuda sorumluluk alarak çalışmalarına devam ediyor. Bu çalışmalarımızı ASTOP tarafından “Üstün Hizmet ve Başarı Beratı’na layık görmenizden dolayı sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca bugün kadınlara seçme ve seçilme hakkının  TBMM tarafından Atatürk öncülüğünde verilişinin 87. yıldönümü. Seçilmiş bir kadın muhtar olarak, bu özel günde ödülü almak daha anlamlı oldu” dedi.

 

Tören, ödül takdimlerinin tamamlanması ve fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Kaynak: Editör: ALINTI
Etiketler: ASTOP’TAN, , ANKARA, KENT, KONSEYİ’NE, “ÜSTÜN, HİZMET, VE, BAŞARI, BERATI”,
Yorumlar
Haber Yazılımı