ANKARA RİDEF’TEN 8 MART KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİKLERİ
Haber
10 Mart 2021 - Çarşamba 20:59 Bu haber 565 kez okundu
 
ANKARA RİDEF’TEN 8 MART KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİKLERİ
Ankara Rize Dernekleri Federasyonu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir dizi etkinliklere imza attı.
STK Haberi
ANKARA RİDEF’TEN 8 MART KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

Ankara Rize Dernekleri Federasyonu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir dizi etkinliklere imza attı. İlk olarak 11.sini gerçekleştirdiği Nayla Altı Sohbetleri’nde bu hafta;Rize Dernekleri Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Nilüfer İpek,Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği Başkanı Hülya Cerrahoğlu,Rize ve Karadeniz Kültür Sanat Derneği Başkanı Elmas Kutlu katılımı ve RİDEF Yönetim Kurulu Üyesi Emine Tülay Sülüngür’ün açılış konuşması  ile “ Sivil Toplum Kuruluşları’nda Kadınların Katılımı” adlı konusu ele alındı.


KADIN KOLLARI KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ
    

Rize Dernekleri Federasyonu Kadın Kolları Dikmen Hâkim Evi’nde kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi. Pandemi kurallarına dikkat ederek organize edilen toplantıda, yeni dönemde yapılacak çalışmalar ele alındı. Kadın Kolları Başkanı Nilüfer İpek kahvaltı sonrası “8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla hakim evinde Rizeli hemşerilerimle bir araya geldik. Bu kahvaltıda tanışma ve kaynaşma çok güzel oldu, güzel sohbetler yapıldı, neler yapabileceğimizi konuştuk. Nice bir araya gelmek ümidiyle etkinliğimizi tamamladık” açıklamalarında bulundu.
    
    

Kadın Günü nedeniyle farklı etkinlikler yapmaya çalışan Rize Dernekleri Federasyonu bir ilke daha imza atarak Rizeli Kadın Ressamların resimlerini online olarak ziyaretçilerine açtı.  https://www.rizefederasyon.com/kategori/nayla-alti/ adresinden resim sergisini ziyaret edebilirsiniz.


RİDEF GENEL BAŞKANI’NDAN TEŞEKKÜR
Rize Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Muammer Bostan interaktif resim sergisine resimleri ile destek veren kadın ressamlarımıza teşekkür etti.

ridef-1.jpeg

ridef-12.jpeg

ridef-13.jpeg

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ANKARA, RİDEF, 8, MART KADINLAR GÜNÜ, sondakika,dakikasın,ankara-son-dakika
Yorumlar
Haber Yazılımı