POLATLI TİCARET ODASI YÜZ YÜZE EĞİTİMLERİNE KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR
Haber
26 Mayıs 2022 - Perşembe 10:53
 
POLATLI TİCARET ODASI YÜZ YÜZE EĞİTİMLERİNE KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR
ANKARA Haberi
POLATLI TİCARET ODASI YÜZ YÜZE EĞİTİMLERİNE  KALDIĞI YERDEN  DEVAM EDİYOR

Polatlı Ticaret Odası pandemi nedeniyle ara verdiği yüz yüze eğitimlerine Problem Çözme ve Karar Verme Eğitimi ile devam ediyor.

 

 

Polatlı Ticaret Odası üyelerinin talepleri doğrultusunda düzenlediği eğitimlerinin sıradaki konusu problem çözme ve karar verme  olacak. Pandemi süreci boyunca  online olarak birçok konu farklı konu ile alakalı düzenledikleri  eğitimlerini aralıksız bir şekilde organize eden Polatlı Ticaret Odası, yüz yüze eğitim dönemine Problem Çözme ve Karar Verme Eğitimi ile dönüş yapıyor.  1 Haziran 2022 Çarşamba günü saat 14:00'da  Polatlı Ticaret Odası Restaurantta (Şehit Cüneyt Sertel Sosyal Tesisleri)  gerçekleştirilecek programın eğitmeni  Cüneyt ÖRKMEZ olacak.  Program hakkında detaylı bilgi almak isteyen Polatlı Ticaret Odası üyeleri  03126231084-113'ü arayıp , kayıt yaptırabilecektir. Birçok oda borsada eğitimler düzenleyen Cüneyt Örkmez Polatlı'da ilk defa bir eğitime katılım sağlayacak.

 

 

PROBLEM ÇÖZMEYE DAİR BİRÇOK DETAY ELE ALINACAK

Problem Nedir? Problem Çözme Yaklaşımı? Problem Çözme Süreci, Takım Çalışması, Takım Çalışması, Kişilik Profilleri,  Hedef Sonuç Odaklı Yaklaşımlar, Hedefe Ulaşmak için İyi Biçimlenmiş Koşullar, Düşünme Düzeyleri, Stratejik Düşünme, Problemler ve Paradigmalar,  Beyin Fırtınası, Sebep Sonuç Analizi, Fikir Üretme ve Karar Verme, Karar Vermede Zihin Haritaları Kullanımı,  Hangi Problem Çözme Tekniği Kullanmalı? gibi başlıca konu başlıkları ele alınırken katılımcıların soruları da yanıtlanacak.  

Kaynak: Editör:
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı