MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINDAN EBA AÇIKLAMASI
Haber
23 Eylül 2020 - Çarşamba 17:43 Bu haber 523 kez okundu
 
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINDAN EBA AÇIKLAMASI
EĞİTİM Haberi
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINDAN EBA AÇIKLAMASI

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada; 22 Eylül Salı günü EBA'da yaşanan teknik sorunla ilgili  "Eş zamanlı kullanıcı yoğunluğuna bağlı olarak 08.30 – 12.00 saatleri arasında aralıklı olarak bazı kullanıcılar tarafından karşılaşılan erişim sorunları, vakit kaybetmeksizin yapılan iyileştirmelerle hızla çözüme ulaştırılmıştır" denildi.

 

 

 

MEB'den yapılan açıklamanın satır başları:

 

"(22 Eylül Salı günü EBA'da yaşanan teknik sorun) Eş zamanlı kullanıcı yoğunluğuna bağlı olarak 08.30 – 12.00 saatleri arasında aralıklı olarak bazı kullanıcılar tarafından karşılaşılan erişim sorunları, vakit kaybetmeksizin yapılan iyileştirmelerle hızla çözüme ulaştırılmıştır.

 

 

-"22 Eylül itibarıyla uygulamaya alınan canlı ders zaman çizelgesindeki yeniliklerle, bir öğrencinin gün içerisinde işleyebileceği canlı ders sayısı büyük oranda artırılmıştır. Söz konusu uygulamanın ilk günü olması sebebiyle eş zamanlı kullanıcı yoğunluğu oluşmuştur. Eş zamanlı kullanım kaynaklı ortaya çıkan durumla ilgili tespitler anlık olarak yapılmış ve aynı gün iyileştirmeler devreye alınmıştır" denildi. 

Kaynak: Editör: Macit Barın BASA
Etiketler: MİLLİ EĞİTİM, EBA
Yorumlar
Haber Yazılımı