KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI ALTINOK: 2022 KEÇİÖREN İÇİN HİZMET YILI OLACAK
Haber
05 Ocak 2022 - Çarşamba 10:33 Bu haber 662 kez okundu
 
KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI ALTINOK: 2022 KEÇİÖREN İÇİN HİZMET YILI OLACAK
İLÇELER Haberi
KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI ALTINOK: 2022 KEÇİÖREN İÇİN HİZMET YILI OLACAK

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, denetim komisyonu üyelerinin seçildiği 2022’in ilk meclis oturumunda hizmet ve projelerle dolu bir yılı geride bıraktıklarını belirtti. Altınok, “Vatandaşlarımıza hizmetkâr olmaktan şeref ve bahtiyarlık duyuyoruz. Şehrimize 2021 yılında birçok proje ve hizmet kazandırdık. Kırmadan, dökmeden, yıkmadan el ele vererek 2022’de de istişareye dayalı yönetim anlayışımızla şehrimizi hem güzelleştireceğiz hem de zenginleştireceğiz. 2022 de Keçiören için hizmet yılı olacak.” dedi.

 

 

Keçiören Belediye Meclisinin 2022’deki ilk meclis toplantısı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Başkan Altınok’un açılış konuşmasıyla devam eden oturumda 3 ay süreyle görev yapacak olan denetim komisyonu üyeleri de seçildi.

 

 

ŞEFFAF BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI DEVAM EDECEK

Meclis üyelerine hitaben yaptığı konuşmada şeffaf ve istişareye dayalı belediyecilik anlayışını devam ettireceklerini kaydeden Başkan Altınok şunları söyledi:

 

 

“Hesap işlerimizde şeffaf bir hizmet yılını geride bıraktık. 2022’de de gizlimiz saklımız olmayacak. Kişileri değil, kenti zenginleştirmeye devam edeceğiz. Herkesin görevi bitecek ama en önemlisi gök kubbede hoş bir seda bırakmaktır. Makam, mevkii, unvan geçicidir. Beytülmali koruyarak tüm şehrimizi altyapı ve üstyapı çalışmalarıyla yaşam tercihinde üst seviyelere taşımaya devam edeceğiz. Sosyal, kültürel tesislerle birlikte önemli spor yatırımlarımızı hayata geçirdik. Yeni hizmet döneminde de Keçiören’in her noktasına eşit hizmet anlayışıyla yatırımlarımızı sürdüreceğiz. Meclisimizde görev yapan tüm meclis üyelerimize ve personelimize başarılar diliyorum.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı