KISA SÜREDE HİZMETE BAŞLAYACAK
Haber
05 Nisan 2021 - Pazartesi 14:30 Bu haber 499 kez okundu
 
KISA SÜREDE HİZMETE BAŞLAYACAK
İLÇELER Haberi
KISA SÜREDE HİZMETE BAŞLAYACAK

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Sancaktepe Mahallemize yeni bir park daha kazandırıyoruz.  Sancaktepe ve Ayvalı Mahallemizin sınırını oluşturan noktaya yaptığımız parkımızdan her iki mahallemiz de rahatlıkla istifade edebilecek. Parkımızda spor aletleri, yürüyüş yolu, çocuk oyun alanı ve dilenme noktaları yer alacak.” dedi.

 

 

Keçiören Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Sancaktepe Mahallesi’ndeki yeni park alanında toprak tesviye çalışmalarının ardından spor aletleri ve çocuk oyun setinin kurulacağı noktalar oluşturuldu. Önümüzdeki günlerde ise yürüyüş yolu ve çevre düzenlemesi yapılacak olan park kısa sürede hizmete açılacak.

 

 

Keçiören’de 500’den fazla parkın bulunduğunu söyleyen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Türkiye’de en fazla parkın bulunduğu ilçe Keçiören’dir. Mevcut parklarımızı yenileyerek eski düzenine kavuşturduk. Yeni parklarımızı ise ihtiyaca göre tüm mahallelerimizde inşa etmeye devam ediyoruz. Bir kentte nefes alınacak alanların sayısının çok olması o kentin yaşanabilir olma özelliğini de yukarı taşır. Biz de Keçiören’in daha yaşanabilir olması için park ve bahçelerimizin sayısını artırıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Keçiören Belediyesi, Turgut Altınok, Sancaktepe, park, sondakika,dakikasın,ankara-son-dakika
Yorumlar
Haber Yazılımı