GENÇLERBİRLİĞİ'NDE SEÇİM HEYECANI
Haber
30 Mayıs 2021 - Pazar 09:48 Bu haber 548 kez okundu
 
GENÇLERBİRLİĞİ'NDE SEÇİM HEYECANI
SPOR Haberi
GENÇLERBİRLİĞİ'NDE SEÇİM HEYECANI

Türkiye Futbol Federasyonu yönetiminin 2020-2021 sezonunda tüm ligleri tescil etmesinin ardından, kırmızı-siyahlı ekibin ligden düşmesi resmiyet kazanırken, bu gelişme, Beştepe’deki seçim sürecini ve sonrasını da yakından etkileyecek.

 

 

Gençlerbirliği’nde daha önce başkan vekilliği görevinde bulunan ve uzun zamandır başkan adaylığı konuşulan Niyazi Akdaş’dan, somut adım önceki gün geldi. Akdaş, yarın düzenleyeceği basın toplantısında adaylığını resmen duyuracak. Akdaş’ın, Murat Cavcav ile yaptığı son görüşmede, Cavcav’ın aday olmayacağına dair yaklaşımını netleştirdikten sonra, “Ben kavgacı, gürültücü adam değilim” sözleri ile kendi adaylığını resmiyete dökmeye karar verdiği öğrenildi.

 

 

Akdaş’ın uzun süredir birlikte hareket ettiği eski başkan vekili Arif Ölmez’in, önceki gün son dönemde fikir ayrılıkları yaşadığı ve sürtüşme halinde olduğu mevcut başkan Murat Cavcav ile buluştuğu bilgisi Beştepe kulislerini daha da hareketlendirdi. Akdaş’ın ekibinde, Ölmez’in yanı sıra geçmiş dönemlerde yöneticilik yapan isimlerden Muammer Akyüz ve Sinan Gürsoy’un yer alacağı, mevcut yönetimde bulunan, Bülent Üstündağ, Talip Çankırı ve Kerem Doğan’ın da listeye girebileceği belirtiliyor. Son dönemde muhalif çıkışları ile dikkati çeken ve disiplin kuruluna sevk edilen kulüp delegelerinden Mehmet Soylu’nun da yönetimde olacağı ifade ediliyor.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gençlerbirliği, seçim, sondakika,dakikasın,ankara-son-dakika
Yorumlar
Haber Yazılımı