ANGARA TV İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
Haber
06 Mayıs 2021 - Perşembe 15:31 Bu haber 521 kez okundu
 
ANGARA TV İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
İLÇELER Haberi
ANGARA TV İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Keçiören Belediyesi bünyesinde yayın hayatına başlayacak olan Angara TV için geri sayımın başladığını söyleyen Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Radyo Angara’yı 23 Nisan’da hizmete açtık. Angara TV’yi de önümüzdeki günlerde açmak için içerik planlamalarımızı ve program çekimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Kültürümüzü, tarihimizi ve özümüzü vatandaşımıza tanıtacağımız bu mecramızda ismine yakışır bir şekilde Ankara’mızla ilgili de dolu dolu yayınlar gerçekleştireceğiz.” dedi.

 

 

“HER KESİME YÖNELİK PROGRAMLAR YER ALACAK”

 

Başkan Altınok Ankaralılık ve Başkentlilik vurgusunun öne çıkacağı Angara TV yayınlarının vatandaştan gelen talepler ve onlarla yapılacak olan istişarelere göre de şekilleneceğini belirterek şunları kaydetti:

 

 

“Angaralılık ve Başkentlilik bilincine ilişkin farkındalık yaratmayı ilke edinen Angara TV, başta şehrimizin tarihi ve kültürel derinliklerini gün yüzüne çıkarmayı, milli ve manevi değerlerimize sahip bireyler yetişmesine katkı sağlamayı, Başkentimizin siyasi, bürokratik  ve  yaşayan tarihi değerlerini kayıt altına almayı başaracaktır.  Televizyon kanalımız internet üzerinden erişime açılacak ve özellikle gençlerimizin bu araçlar üzerinden bizlerle bağlantı kurabilmesine olanak sağlayacak ve her yönüyle yeni nesil bir platform olacak. Yayınlarımızda her kesimden vatandaşımız kendi ilgi alanına ve kendi dünyasına yönelik programlar bulabilecektir.” 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Keçiören Belediyesi, Angara TV, sondakika,dakikasın,ankara-son-dakika
Yorumlar
Haber Yazılımı